Józef Djaczenko dołącza do LechPoznan.NET!

Podczas gdy Piotr Rutkowski, mniej lub bardziej udolnie, rozgląda się za potencjalnymi wzmocnieniami, my z dużą radością ogłaszamy konkretny „transfer” do LechPoznan.NET. Grono naszej redakcji zasilił Józef Djaczenko, czyli pióro w środowisku znane, którego chyba nikomu nie trzeba specjalnie przedstawiać. Parę słów pozwolimy sobie jednak napisać.

gdy Piotr Rutkowski

Djaczenko to m.in. autor książek traktujących o Lechu – „W moim sercu Lech” oraz „Stadion – Magia Bułgarskiej”. To wielki pasjonat piłki nożnej, a przede wszystkim Kolejorza. Był dziennikarzem m.in. w Gazecie Poznańskiej i Głosie Wielkopolskim, a ostatnio redaktorem naczelnym Magazynu Kolejorz.

Generalnie, jeśli nie wiedzielibyśmy czegoś o historii Lecha, to zadzwonilibyśmy właśnie do niego, bo historię naszego klubu Józef Djaczenko ma w małym palcu. Tak więc, na publikacje zwłaszcza w tym zakresie liczymy. Zresztą naszym zdaniem, jednym z elementów szeroko pojętego kibicowania Lechowi jest poznawanie jego dziejów, w czym osoba Józefa będzie wyjątkowo cenna i pomocna. Jednak nie obejdzie się z pewnością bez publikacji na tematy bieżące, czasem również z odniesieniami do przeszłości.

W każdym razie…

Józefie, witamy na łamach LechPoznan.NET! 🙂

Być może przegapiłeś